MTO

Hizmetlerimiz

Ofis Filtre olarak üretimini yaptığımız ve satışa sunduğumuz ürünlerle ilgili detaylı bilgiler edinin...

Firmamız uzun yıllardır imalat sektörünün en titiz ve en kaliteli hizmet veren firmalarındandır. Başta otomotiv olamak üzere bir çok alanda imalat yapan ve hala da yapmaya devam eden firmamız ağırlıklı olarak züccaciye, kırtasiye ve otel malzemeleri imalatına ağırlık vermektedir.

Siz değerli müşterilerimizin taleplerini anlayabilmek, istekleriniz doğrultusunda hizmet verebilmek için son derece titiz bir çalışma ve proje bazlı çalışmalar yapan firmamız güzeler yüzlü ve deneyimli kadrosuyla hizmetinizdedir. İmalat alanında birçok başarılı projeye imza atmış ve saygın müşteri portföyüne sahip olan Ofis Filtre başarılarını sürdürmeye devam etmektedir.

ZÜCCACİYE ÜRÜNLERİ

Kaliteli ve şık ürün konusunda taviz vermeyen yapısını Züccaciye ürünlerinde de gösteren Ofis Filtre perfore sac (genişletilmiş delikli metal tel) kullanarak sürekli hava alan ve uzun süre bozulmadan sebze ve narenciyelerinizi saklayabilecekiniz kovalar üretmektedir. Patates Soğan kovaları olarak bilinen bu ürünlerimiz, hem görsel olarak hemde bu sürekli hava alma özelliği ile piyasadaki muadil tüm ürünlerden farklıdır.

BÜRO & KIRTASİYE

Firmamız ilk olarak büro ve kırtasiye malzemesi üretmiş ve bütün zincir marketler ile çalışmıştır. Büro ve kırtasiye sektörünü kaliteli masaüstü setleri ile tanıştırmış olan firmamız sayesinde bir çok benzer ürün dış ülkelerden ithal gelmeye başlamıştır ancak halen çoğu ürünümüz taklitlerinden farklıdır.

OTEL EKİPMANLARI

Oteller özellikle ülkemizde hizmet, olanak ve donanım olarak çok üst seviyededir. Ofis Filtre’de oteller için kaliteli ve şık deri kaplama çöp kovaları, kolon küllükler, masa altı çöp sepeti ve kullanım amacına yönelik proje kapsamında deri kova yapmaktadır.

REFERANSLARIMIZ

ÜRÜN KATALOĞUNU İNDİR


Ürün Kataloğunu İndir (2.6MB)

OFİS FİLTRE ZÜCCACİYE, KIRTASİYE VE OTEL MALZEMELERİ

İmalatını yaptırmak istediğiniz ürün için yada bize ulaşmak için...